اسپکترومتر

اسپکترومتر دستگاهی است که به وسیله آن میتوان طول موجهای موجود در هر طیف نوری را با دقت مناسب تشخیص داد.

 

ادامه مطلب...

توان سنج پیشرفته لیزر

در آزمایشگاه اپتیک و لیزر برای اندازه گیری توان چشمه نور لیزر از توان سنج لیزر استفاده می شود.

 

ادامه مطلب...

ليزرپیشرفته قرمز PFA – 23847 V

در كليه آزمايش هاي اپتيك و كارگاه ها ميتوان بعنوان منبع نور تكفام از اين وسيله استفاده نمود. برای نمونه در آزمایش دو شکاف یانگ می توان از لیزر قرمز بعنوان منبع نور تکفام استفاده نمود و الگوهای تداخلی را بر روی دیوار و یا صفحه تصویر تشکیل داد.

 

ادامه مطلب...

بیم پروفایلر

دستگاه بیم پروفایلر لیزر با استفاده از یک آرایه سی سی دی به همراه جمع کننده اپتیکی و تحلیل نرم افزاری دارای قابلیت اندازه گیری شکل فضایی پرتو لیزر در طول موجهای تعریف شده است.

 

ادامه مطلب...

ليزرپیشرفته بنفش PFA-23741 V

در آزمايش هاي اپتيك و كارگاه ها ميتوان به عنوان منبع نور تكفام از اين وسيله استفاده کرد.برای مثال در آزمایش دو شکاف یانگ می توان با استفاده ازلیزر بنفش، الگوهای تداخلی را روی صفحه تصویر تشکیل داد.

 

ادامه مطلب...

لیزر گازکربنیک پیوسته آزمایشگاهی 15 وات

در آزمایشگاه لیزر، از لیزر گازکربنیک برای معرفی ساختار لیزر و بررسی قوانین حاکم بر لیزر مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین از این لیزر در کارگاه جوشکاری و حکاکی نیز میتوان استفاده نمود.

 

ادامه مطلب...

توان سنج لیزر مدل PM V ir II

در آزمایشگاه اپتیک و لیزر برای اندازه گیری توان چشمه نور لیزر از توان سنج لیزر استفاده می شود.دستگاه سبک بوده و می توان بصورت پرتابل از آن استفاده نمود.

 

ادامه مطلب...

ليزر پیشرفته سبز PFA-23760 V

در آزمايش هاي اپتيك و كارگاه ها ميتوان به عنوان منبع نور تكفام از اين وسيله استفاده کرد.برای مثال در آزمایش دو شکاف یانگ می توان با استفاده ازلیزر سبز، الگوهای تداخلی را روی صفحه تصویر تشکیل داد.

 

ادامه مطلب...

منبع تغذیه سوئیچینگ ولتاژ بالا مدل HV550

منبع تغذیه سوئیچینگ ولتاژ بالا مدل HV550 با عملکردی پایدار و مطمئن مناسب برای استفاده در آزمایشگاه های فیزیک، الکترونیک و لیزر می باشد.

 

ادامه مطلب...
Top