شرکت پویا فرآزما

شرکت پویا فرآزما

 حضور موفق در پنج دوره متوالی نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران
شرکت پویا فرآزما

شرکت پویا فرآزما

ساخت دستگاه های اندازه گیری با دقت و کیفیت بالا
شرکت پویا فرآزما

شرکت پویا فرآزما

طراحی و ساخت فضاهای آزمایشگاهی در دانشگاه ها و پژوهشگاه های اقصی نقاط کشور
1 2 3 4 5 6

شرکت پویا فرآزما

شرکت پویافرآزما، در سال 1373 با هدف مشاوره،  طراحی و ساخت دستگاه ها و فضاهای مناسب آزمایشگاهی تاسیس شد.

از آن زمان تا کنون، بسیاری  از آزمایشگاههای تحقیقاتی و آموزشی کشور با فکر و ایده همکاران پرتلاشمان که اینک از مجرب ترین طراحان و سازندگان آزمایشگاهی ایران محسوب می شوند، ساخته شده اند. ساخت فضاهای آزمایشگاهی در بیش از 300 نقطه ایران، نظیر  استان بوشهر، استان لرستان، جزیره قشم، آزمایشگاه های پیشرفته انستیتوپاستور، پژوهشکده شمال کشور و آزمایشگاه های دانشگاهی در اقصی نقاط کشور، از جمله سازندگی های شرکت پویافرآزما می باشد.

از جمله آخرین نمونه کارهای اجرا شده شرکت پویافرآزما طراحی و ساخت 80 آزمایشگاه ساختمان پزشکی شماره 1 دانشگاه تربیت مدرس در دوره دکتری در سال 92، ساخت آزمایشگاه لایه نشانی و تکنیک خلاء دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز در مقطع کارشناسی ارشد در سال 93 و  دانشگاه سراسری کاشان در سال 94 بوده است.

با توجه به سوابق آموزشی و تحقیقاتی، مدیران و دست اندرکاران شرکت پویافرآزما در مرحله بعد تصمیم به طراحی و ساخت دستگاه های آزمایشگاهی خصوصاَ رشته فیزیک گرفتند و حاصل این تلاش طراحی و ساخت 130 دستگاه آزمایشگاهی فیزیک در فاز 1 بود که در سال 1395 تعداد محصولات آزمایشگاهی تولیدی شرکت پویافرآزما با رشد چشمگیر به بیش از 210 محصول رسیده است. در حال حاضر تیم طراحی و ساخت این شرکت توانایی ساخت تجهیزات آزمایشگاه های زیست شناسی، زمین شناسی، کشاورزی، فیزیک، شیمی، فنی و مهندسی و نفت و همچنین ساخت آزمایشگاه های پیشرفته تحقیقاتی در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری را دارد.

این شرکت در زمینه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی دستاوردهای متعددی دارد. در سال 1392، برای اولین بار در ایران توان سنج لیزری در ناحیه مرئی توسط متخصصان این شرکت ساخته شد و در آزمایشگاه لیزر چند مرکز علمی– دانشگاهی مورد استفاده قرار گرفت. در سال 1395، این محصول با قابلیت اتصال به کامپیوتر ارتقا داده شد که از این نظر قابل مقایسه با نمونه آمریکایی خود (شرکت coherent) می باشد. همچنین تسلامتر رومیزی، نیوتن متر، میکرو ولت متر، فرکانس متر و لوکس متر از جمله وسایل آزمایشگاهی در حوزه اندازه گیری دقیق هستند که توسط مهندسان و تیم اجرایی شرکت پویافرآزما، طراحی و ساخته شده است. ساخت تجهیزات آزمایشگاهی صنعت نفت در قالب مشارکت با سایر شرکت های توانمند در این زمینه بخش دیگری از زمینه های فعالیت شرکت پویا فرآزما است.

برای نخستین بار از آغاز سال 1395 شرکت پویافرآزما در حوزه های مختلف فیزیک اعم از مکانیک، حرارت، موج و ارتعاش، الکتریسیته، مغناطیس، اپتیک هندسی و موجی، مدرن، حالت جامد و هسته ای استاندارد ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت 2015  (MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATE) کلیه تولیدات آزمایشگاهی خود را دریافت نمود. همچنین مدیریت شرکت گواهینامه ایزو 9004 و 2009 مدیریت برای موفقیت پایدار سازمان و رویکرد مدیریت کیفیت خود در سال 1395 با شماره 940100000764 را دریافت نموده است.

برنامه راهبردی این شرکت برای فعالیت های آینده، بالا بردن دقت ابزارهای اندازه گیری، ارتقاء کیفیت محصولات و تلاش در جهت ساخت انواع لیزرها (حالت جامد – گازی پالسی و پیوسته) با توان های متفاوت است.

از جمله تعهدات و الزامات اخلاقی همکاران شرکت پویافرآزما، یکسال گارانتی تعمیر و تعویض دستگاه های ارائه شده می باشد.

مدیریت و کارکنان پرتلاش شرکت همواره به دنبال ایده ها و نقطه نظرات تازه در طراحی محصولات جدید می باشند.

Top